Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Na https://ultrarobotics.pl dowiecie się wszystkiego o dostawcy silników elektrycznych.

Szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do obsługi intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]