Jakie usługi świadczy jubiler?

Najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków przejrzysz na http://bit.ly/34b8z0C

Wraz z rozwojem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy także nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele produktów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego pierścionka, broszki czy wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy nabyć pierścionek bądź obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego obwodu lub wykona nowy. Innym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na ślub, komunię czy urodziny.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również pełnią inne usługi. Kluczową z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Zmieni także obwód sygnetu, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, albo mamy swój pomysł na naszyjnik bądź sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu mamy niepotrzebną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]