Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle znajdziesz więcej szczegółów o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały oraz inne materiały. Istotne są wszak nie tylko ich projekty, ale również względy praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo na pewno nieczęsto będą wyjmowane z pudełka. Dlatego wybierając kolczyki warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ okaże się trafionym pomysłem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i świetnie wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są długie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto rzecz jasna zaznaczyć, że kobiety o nieco odmiennej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach z ozdobnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa naszych preferencji – czasem korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]