Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu kruszec, projekt oraz ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy mocowań – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które lubią prostotę oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy i te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem będą na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych kreacji – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal tak korzystnie, co prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]