Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Doskonałym podarunkiem dla eleganckiej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby świetnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające niepowtarzalne właściwości optyczne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować drogocenne brylanty, używane są zatem jako element biżuteryjny. Na rynku dostaniemy także zabarwione odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można uzyskać następujące zabarwienia: niebieski, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic oraz zawieszek. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te obficie zdobione.