Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Chcesz nabyć kolczyki srebrne? Kliknij tu

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy co powoduje, że są tak często wybierane i gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Mogą być wysadzane naturalnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc dobierając je sprawdźmy numer próby oraz technologię ich wykonania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby ciągle prezentowały się nienagannie. Należy przecierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle niszczą elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.