Wyjątkowe kolczyki z perłami

Szukasz kolczyków z perłami? Zobacz tu

Perły są jedną z klasycznych ozdób jubilerskich. Są symbolem elegancji i klasy w najczystszej formie. Każda kobieta powinna w swojej kolekcji biżuterii mieć perły – nie ważne, czy sztuczne, czy prawdziwe. Niebanalną propozycją są kolczyki z pereł. Kolczyki z perłą w wielu domach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – nie wszystkie są takie same?

Najczęściej wybieranym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże od czasu do czasu można znaleźć również kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami warto zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także kolor. Te z pań, które cenią klasyczne rozwiązania wybiorą prawdopodobnie białe, jednak kobiety, które lubią zaskakiwać mogą zdecydować się na coś bardziej odznaczającego się: perły ciemne lub łososiowe.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

Kolczyki z perłami dodadzą charakteru każdej stylizacji i przyciągną uwagę innych osób. Perły pasują nie tylko do eleganckich stylizacji. Równie efektownie będą wyglądać jako przełamanie stylizacji w stylu casual.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]