Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do rozwijania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Kraków, Warszawa, Wrocław czy Łódź. Nie brakuje także kursów adresowanych do amatorów – osób, które po prostu lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły oferują również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]