Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, iż na rozmowę z adwokatem można bez trudu dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby posiadające kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W postępowaniach dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.