Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również ochronić ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem spółki, respektowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do racji naszego Klienta staje się sporym wyzwaniem.