Kancelaria radców prawnych z Krakowa

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy usługi związane z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów prawa handlowego. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, którzy specjalizują się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy, jak również w prawie rodzinnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy prowadzimy

Na co dzień przeważającą część naszej działalności stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym prawem pracy, dochodzeniem odszkodowań oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na bieżącym kontakcie z Klientem, reprezentacji przed sądami, udziale w mediacjach i negocjacjach, a także opracowaniu pism procesowych i pozaprocesowych. Występując w imieniu Klientów podejmujemy wszelkie działania, których celem jest zakończenie sprawy w sposób pozasądowy, co wpływa w szczególności na szybkość zakończenia sprawy oraz zminimalizowanie wydatków związanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – obsługa i doradztwo prawne firm

Zakres działalności Kancelarii koncentruje się też na obsłudze prawnej firm, obejmującej bieżące doradztwo i opiniowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Charakter obsługi prawnej jest przede wszystkim kompleksowy. Udzielamy porad naszym klientom w każdej sferze ich działalności, co obejmuje takie dziedziny jak prawo administracyjne, pracy, handlowe czy podatkowe. Pragniemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam obsługę prawną swojej spółki, dlatego skupiamy się na aktywnym reagowaniu i zapobieganiu, co pozwala niwelować wszystkie negatywne skutki prawne.