Gadżety dla biegacza – co oferują organizatorzy biegów?

Biegi są w ostatnim czasie ukochaną dziedziną sportu ogromnej liczby Polaków. To aktywność, którą można praktykować wszędzie, bo nawet w dużych miastach znajdują się spore tereny zielone oraz deptaki, gdzie można pobiegać. A co kluczowe – bieganie dużo nie kosztuje. Wystarczy przecież posiadać oddychającą koszulkę, odpowiednie buty i trochę determinacji.

Gadżety dla biegacza – co wręcza się uczestnikom półmaratonów

Także w małych miasteczkach regularnie organizuje się biegi, w których partycypują nie tylko amatorzy tego sportu, ale i profesjonaliści. Zapisanie się na taką imprezę sportową częstokroć łączy się z niewielką opłatą, w ramach której poza możliwością startu sportowcy otrzymują także drobny zestaw gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów zazwyczaj jest identyfikator zawodnika,t-shirt biegowy , czasem izotonik. Jednakże coraz częściej promotorzy maratonów dołączają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych wydarzeniach sportowych mogą to być m.in. pas sportowy na biodra, czyli popularna nerka, nieduży ręcznik do wytarcia potu czy też opaska do biegania na ramię, w której można schować klucze albo telefon. Sportowcy bardzo cenią sobie takie pakiety gadżetów, ponieważ nawet jeśli nie zdobędą w zawodach miejsca na podium, to koszulka z logo imprezy będzie stanowić fizyczną pamiątkę z uczestnictwa w biegu. Co kluczowe, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może zakładać podczas swoich treningów.

Wykorzystanie gadżetów dla biegaczy w działaniach reklamowych

Duże i małe wydarzenia sportowe nie mogłyby rzecz jasna zaistnieć bez pomocy patronów pokrywających koszty ich organizacji. Tradycyjnie logo organizatorów i sponsorów biegów drukuje się nie tylko na ulotkach lub billboardach promujących bieg, ale również i na gadżetach przekazywanych sportowcom. W zależności od rodzaju surowca czy materiału, z którego wykonane zostały gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo patronów używane są odmienne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to zwykle sitodruk zapewniający ogromną trwałość grafiki.