Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go do wyszperania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Poznaniu, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “restauracja gruzińska kraków” lub “sklep rtv kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym dane miasto. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]