Wirtualna przechadzka – firma w Street View

street view Kraków

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie internetowe ostatnich lat. Umożliwia poznawanie egzotycznych zakątków i dużych miast bez opuszczania domu – za pomocą internetu. Z rozwiązań Street View mogą mieć pożytek również firmy w całej Polsce (na przykład w Krakowie czy Gdańsku).

Firma w Street View – czy warto się nią zainteresować

Nowoczesność usługi Street View to niewątpliwie danie szansy internautom z całego świata poznawania innych narodowości oraz zabytków. Wystarczy wstawić w mapy Google przybliżoną pozycję geograficzną, a ujrzymy zrobione w metodzie 360 stopni fotografie żądanej miejscowości lub regionu. Wydaje się, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, mogąc udać się w każdym kierunku. Firma lub organ publiczny może korzystać ze Street View udostępniając użytkownikom fotografie swoich biur. Ma to wielkie znaczenie przede wszystkim w przypadku firm usługowych. Street View to świetny impuls przyciągający potencjalnych nabywców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Koncepcja firmy w Street View jest kompatybilna z usługą Google Maps, z której często korzystają internauci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o lokalnych restauracjach, bankach czy instytucjach publicznych. Programy te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń przenośnych. Trzeba jednak podkreślić wagę dobrej jakości zdjęć, opublikowanych w tej witrynie wirtualnej, bo to sprawia, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy skorzystać z tej usługi, wynajmijmy znającego wytyczne Google fotografa.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]