Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Wirtualny spacer w Mapach Google. Dowiedz się, kto może to wykonać

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do sąsiednich punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]