Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o wnętrzach firmy w Mapach Google, uzyskasz na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wnętrza 3D to idealna metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości klientów opcja zwiedzenia takiego pomieszczenia przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W takim modelu widzimy układ poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza oglądaniem samego modelu 3D wnętrza, np. hotelu bądź biura firmy, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do takiego wnętrza, a następnie zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przechodzić do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania baru, warsztatu albo hostelu, a także po prostu zademonstrować znacznemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby przyszli nabywcy mogli szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka argumentów, dla których opłaca się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również świetną możliwość nakłonienia klienta, aby wybrał nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to też świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — trzeba po prostu zlecić jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]