Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy górskie - więcej o ofercie na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym pewne i świetnie opracowane wycieczki kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje i Andy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]