Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Zobacz, gdzie zamówić podpory stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się je stosuje? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną rolę pełnią też drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w różnych sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, są też łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także moduły produkowane przez firmy Pionart, Olan czy Hunnebeck. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, imponującą jakością oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach. Obecnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]