Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Sprawdź, gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe.

Zakładane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne i betonowe znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne atuty tych drugich przyczyniły się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz również dla deweloperów.

Nieskomplikowana instalacja i opcja dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z kilku powodów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachui jednocześnie ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe rozłożenie pochłania zwykle o wiele więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet bardzo skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się też większą szczelnością. Ponadto łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

Żeby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, zlokalizowanych na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz małopolskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także rdzewienie. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym oprócz swoich produktów oferuje też akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy okna dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych marek.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08