Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Producent okien drewnianych - sprawdź co może Ci zaproponować

Naturalne okna drewniane są bardzo szykowne i wytrzymałe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich budynków po minimalistyczne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co decyduje o ich solidności?

Producent okien drewnianych – zapewnia świetne wrażenia wizualne

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ wytwarzane są przy użyciu najnowszych technik. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo estetycznie, mają błyszczącą powierzchnię, najlepszej jakości uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – np. sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Organiczne gatunki w połączeniu z awangardowymi metodami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe schody, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy renowacji wnętrz – to materiał nietoksyczny i zupełnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, wytrzymałe i piękne elementy drewniane.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]