Odetchnij w Krynicy

Szukasz jedynej w swoim rodzaju oferty wypoczynku Krynica Zdrój? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na wypoczynek-krynica.pl

Krynica Zdrój jest uznawana za jedno ze szczególnie cenionych przez krajowych gości miast. Nie może to jednak dziwić – miejscowość słynie z pomagającego w kuracji klimatu i cudownych widoków. Oprócz tego dysponuje dużą bazą turystyczną, a bogata oferta kulturalna powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący podreperować swoje organizmy. Jak więc spędzić urlop w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Zdrowotny wypoczynek w Krynicy

Największym atutem Krynicy Zdrój okazują się niewątpliwie pokłady wód leczniczych, które wydobywane są w mieście od niemal dwóch dekad. Właśnie one sprawiły, że Krynica Zdrój stała się znanym w całym kraju miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest więc świetną opcją dla tych, którzy walczą z chorobami układu pokarmowego i wydalniczego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy działa niemal 10 źródeł wody, a każdy z nich posiada trochę odmienne właściwości.

Jak zaplanować wypoczynek w Krynicy?

Najważniejszą atrakcją miasta okazują się niewątpliwie pijalnie wody, a niektóre z nich powstały aż w XIX stuleciu. Warto zwiedzić tutaj także ciekawe domy z lat granicznych dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Krynica szczyci się również wyciągiem na Górę Parkową, z której podziwiać można niesamowita panorama miasta. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny również dla miłośników rozrywki – w Krynicy odbywają się rozmaite eventy, z Festiwalem Gitary oraz opery na pierwszych miejscach.

Adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]