Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Pokaźna porcja wiedzy o automatycznej obsłudze należności. Zobacz koniecznie!

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych lub językowych, a więc tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]