Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę WordPress aktualizacji w dobrej cenie.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ze względu na to, że bez problemu można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, używa się go współcześnie do projektowania sklepów internetowych i skomplikowanych stron firmowych. Aczkolwiek ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, w związku z tym ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnego wdrażania kolejnych edycji CMS

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest z pewnością zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. Niejednokrotnie jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie czy ataki cyberprzestępców. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony czy sklepu. Dlatego konieczne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, należy zlecić utrzymanie WordPressa niezależnemu ekspertowi.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak większych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na sprawnym i ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest także blogerom i freelancerom mającym prywatne strony www. W bazowym pakiecie usługi zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, likwidowanie następstw zawirusowania i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także rozmaitego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]