Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Catering na wesela - usługa na miarę waszych potrzeb.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy wesela, od dawna nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których bawi się często ponad sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować jadłospisu, a później naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa przewidziane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – smakowite dania, które zachwyci gości

Organizacja imprezy weselnej to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na przygotowanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, wybór ozdób sali czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości trunków oraz zakąsek podawanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć właściwą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, by stoliki były wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy były wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy na czas podawała biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, managerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesele – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla uczestników, ale również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle mają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, przekąsek i trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może więc osobiście skompilować kartę dań z proponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]