Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie święte, „osiemnastki” oraz chrzciny. Gdy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast imprezy, w których dużą część gości będą najmłodsi, jak komunie lub chrzciny, warto wyprawić w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym również muszą być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wynajęcie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście królewskim duchu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia i dekoracji stołów, przez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]