Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Sale do wynajęcia na imprezy Kraków - ta niebywała oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne albo plenerowe pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające za zadanie zbudowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by świętować podpisane kontrakty, a także rozmaite konferencje, kursy oraz bankiety dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia muszą być stosownie przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych wnętrz, w których uda się zorganizować event, warto szukać usług wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy planowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Warto w takich sytuacjach wyprawić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które zdecydowanie uwydatni rangę wydarzenia. A jeśli na event zaproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom należytą obsługę

Organizując event firmowy nie można przegapić tak ważnego elementu, jak dostarczenie gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówiony punkt apetycznych potraw dla gości, ale też doradzi w sprawie menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Powinno się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w elegancki sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]