Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Zamów catering na imprezę na https://tinyurl.com/yj82gf6w.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych miejscowościach w Polsce prowadzone są sympozja, benefisy czy gale. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu jest istotna

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym zorganizujesz piknik albo zabookowałeś salę bankietową? Pierwszy etap za Tobą! Teraz jednak warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych trunków, ciepłych potraw oraz przekąsek. Miej na uwadze, że na czas istotnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – odpowiedni rozkład stolików, gustowne ozdoby, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a posiłki będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Zaletą skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje smaczne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby doświadczyć z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów oferty podpowie ona, jakie przekąski, potrawy i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]