Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czy warto korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]