Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Odwiedź biuro projektów Kraków - skorzystaj z usług specjalistów

Biuro projektowe oferuje obszerny wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a później aktywnie doglądać przebieg prac, zaplanować renowację budynku bądź zaproponować aranżację już istniejących rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a jednocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może także przygotować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]