Profesjonalna opieka nad grobem

Zamów opiekę nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl

Oblicze grobów naszych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie trzeba opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]