Profesjonalna organizacja ślubów

Zleć organizację ślubu Kraków

Ślub to wspaniała chwila, którą trzeba zorganizować znacznie wcześniej. Jeśli chcemy, żeby ten moment był perfekcyjny – warto skorzystać z doradztwa ślubnego konsultanta, który zatroszczy się o wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo osób z niej korzysta?

Organizacja ślubów – usadzenie rodziny na sali weselnej

Organizacja ślubu we własnym zakresie to ogromny stres dla większości par. Musimy zarezerwować restaurację, zaangażować fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, zespołem oraz wybraniem sukni ślubnej. To wywołuje mnóstwo stresu, dlatego warto powierzyć organizację ślubów specjaliście. Organizator pozwoli Ci nie myśleć o nerwach i wszystko skrupulatnie zaplanuje. Troszczy się o organizację czynności związanych ze ślubem – zaprojektowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w restauracji, dobór potraw. Hitem są także tematyczne wesela. A może wynajmiemy pilota drona, który stworzy zapierające dech w piersiach zdjęcia z powietrza? Takie filmy stają się niezwykle popularne – organizator ślubu z całą pewnością o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od budżetu jaki posiadamy oraz naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – znajdź najlepsze rozwiązanie

Specjalista wyselekcjonuje dla nas najpiękniejsze dodatki, zaangażuje firmę, która nagrywa wydarzenia na wideo oraz zadba o usadzenie rodziny na sali. Nie będziemy musieli na własną rękę ustalać szczegółów z szefem kuchni, pertraktować w sprawie ceny za bukiet ślubny i tracić nerwów. Nawet niewielkie drobiazgi tworzą w dniu ślubu klimat, dlatego należy o nich pamiętać. Wedding planner pójdzie z nami nawet do butiku i pomoże wybrać zachwycającą kreację na ten ważny dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Adres:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]