Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Więcej informacji o przygotowaniu projektów wnętrz mieszkań Kraków. Zajrzyj w to miejsce

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]