Przekąski cateringowe – dlaczego finger food sprawdza się najlepiej

Pełna oferta przekąsek cateringowych.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, o ile mamy mnóstwo wolnego czasu na zamawianie koniecznych produktów oraz późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, że trzeba rezygnować z pomysłu uczczenia ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food skonsumujesz bez siadania przy stole sztućców

Catering kanapkowy, znany również jako finger food catering, to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią regularnie również rozmaite stowarzyszenia i osoby prywatne organizujące ekskluzywne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w potrawy w wariancie finger food, to znaczy drobne przekąski, które da się zjeść stojąc i bez konieczności użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie przekąska na “jeden kęs”. Finger food to głównie koreczki, tartoletki owocowe oraz warzywne albo sandwicze. Ten model cateringu świetnie sprawdza się na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych pogawędkach, a przy tym nie ogranicza interakcji tylko do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Catering finger food – idealna opcja dla imprez organizowanych w małych aulach

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zamówienie organizacji cateringu finger food zewnętrznej firmie. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem gości uroczystości. Schłodzone i gorące napoje oraz zakąski ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to nadzwyczaj wygodne zwłaszcza w mniejszych aulach, w których ustawienie optymalnej liczby stołów byłoby niełatwe. Catering przekąskowy momentalnie powoduje też, iż bankiet ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Należy zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli szykowne kolacje, a jednocześnie zapewnia większą możliwość dopasowania ich do wyborów żywieniowych gości eventu. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często bywało poważną komplikacją przy organizacji imprez firmowych.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]