Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Potrzebujesz wiadomości o sklepie WooCommerce? Dobrze trafiłeś!

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z używając płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi odbiorców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom przelew opłaty za zamówienie np. przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać różnorodne porady i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]