Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Jeśli chcesz zlecić catering do firm, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, sympozjum albo rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego uczestników. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży – o cateringu biurowym

Sympozja i szkolenia biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie półgodzinne przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć duży obiad w najbliższej kafeterii. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie rąk czy koszuli. Oferta cateringu dla firm obejmuje także udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – ważny element szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubków, zagryzając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też samodzielnie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]