Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Parking przy lotnisku w Balicach - z aktualną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl.

Główne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu transport zyskał olbrzymie uznanie, to szybkość, możliwość trafienia także w bardzo oddalone miasta świata i wygoda. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia pojazdu. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]