Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]