Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Aranżując wnętrze, czy to po odnowieniu mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Zarazem pragniemy, aby pomieszczenia manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy nie jest możliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane na masową skalę przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polska także może się pochwalić gustownymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti do przestrzeni prywatnych, jak i firmowych

Noti to wytwórca mebli, który działa na polskim rynku już od przeszło 15 lat i od powstania jego celem jest, by oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a zarazem stylowe i, co istotne, aby cechowały się trwałością. Marka współpracuje z cenionymi polskimi designerami, kreującymi swoje projekty z pasją, starając się, żeby maksymalnie spełniały one pragnienia użytkownika. Ważną zaletą mebli marki Noti jest to, że idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti tworzone są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o ekologię, m.in. poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące śmiałą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z kolekcji Stone czy Termo albo sofy z linii Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowym meblom tej marki można przyjrzeć się osobiście w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Kielcach i w Gdańsku.

Pochodzenie fotografii: https://noti.pl

Adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]