Jakie kufry do motocykla wybrać

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – zapewne notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]