Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Znajdź panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto je kupić? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe grono sympatyków. Odporna na uszkodzenia i pięknie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym i zarazem szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, trwałe i bardzo dobrze pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem solidności oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną powłoką, która daje ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zminimalizować wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost od producenta.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08