Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Zamów box dachowy.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]