Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Chcesz nabyć czapraki? Zobacz tu

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]