Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Znajdź maseczkę wielorazową.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, nieodwołalnie odmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do banku lub urzędu, gdzie zwykle spotykamy większą gromadę ludzi, musimy bezwzględnie zakładać na usta oraz nos ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne uznają za zaletę ludzie młodzi.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]