Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Chcesz kupić tekstylia do kuchni? Kliknij tutaj.

Najlepiej czujemy się w domu, w którym otaczają nas meble pasujące do naszego charakteru. W takim pomieszczeniu łatwiej nam odprężyć się po męczącym dniu pracy. Dlatego tak istotne jest dbanie o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom albo dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – dekoracje oraz akcesoria kuchenne

Deco Skład oferuje meble, akcesoria oraz dekoracje zaprojektowane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Głównym wyznacznikiem tego stylu jest prosty wygląd, duża doza surowości oraz wykorzystanienaturalnych materiałów. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i w zasadzie każdy wyłuska z niego coś co przypadnie mu do gustu – mieszczą się w nim zarówno motywy folkowe, a równolegle widoczne są tu też silne tendencje zorientowane na urządzanie pomieszczeń w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu albo sprawdzić jego ofertę online, odnajdziesz obszerną selekcję akcesoriów do jadalni, kuchni i łazienki, jak również dekoracji i mebli do sypialni dziecka, pokoju dziennego oraz przedpokoju. Tu zamówisz przybory do przechowywania, pieczenia oraz gotowania, a także pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia kuchenne, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz gustownie urządzić łazienkę, sprawdź akcesoria i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z oferty renomowanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś miłośnikiem czerni lub złota i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład znajdziesz dziesiątki dodatków w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie wyposażenia wnętrz i nieprzeciętne propozycje prezentów

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym regularnie przekazuje mnóstwo inspirujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna funkcjonalnych mebli czy wyboru odpowiednich akcesoriów oraz dekoracji współgrających z danym stylem. To również nietuzinkowe pomysły na prezenty dla bliskich z okazji przeróżnych wydarzeń, świąt i rocznic. Warto zaglądać na ten blog co kilka dni, aby być zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]