Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Dalsze informacje o drukarce 3D

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i maszyny. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można nieomal o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości drukarek 3D i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się ergonomiczną budową oraz łatwą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować jednakowe makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie występują zniekształcenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]