Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, SLS, SLA i DMLS.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń marki Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę przyrządów do druku 3D – ponad 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Ponadto CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów oraz reprezentantów różnych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procesem druku przestrzennego, potrzebuje omówić z rzeczoznawcami projekt lub możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, powinien przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie w obsłudze nabytych urządzeń, wsparcie merytoryczne i techniczne czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, że nawet nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia oraz medycyna, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor urządzeń do druku 3D dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś było stać wyłącznie ogromne koncerny. Obecnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają także niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Urządzenia do druku przestrzennego są nieustannie rozwijane i ulepszane, z każdym rokiem zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]