Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Zamów części zamienne Renault

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]