Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Sprawdź, gdzie nabyć kontenery KP, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]