Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Chcesz kupić maty dezynfekcyjne? Odwiedź tę stronę

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także minimalizują ryzyko roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się wygoda i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]