Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także maskownice w kilku kolorach.